Про мене

 

Базову психологічну освіту отримала у Львівському національному університеті імені Івана Франка; завершила 5-річний проект «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком «Психоаналіз»; із 2017 року вивчаю психотерапію за методом «Символдрама»; із 2021 року навчаюся на 3-річному курсі спеціалізації "Аналітична психологія і основи сучасного психоаналізу" (юнгіанський підхід).

Від початку навчання на психолога у 2005 році періодично проходжу власну психотерапію. Від початку консультативної та психотерапевтичної практики у 2016 році регулярно супервізуюся. 

Є членом Української Спілки Психотерапевтів (https://usp.community/12-cells/92-lvivskyi-oseredok) та Інституту розвитку символдрами та глибинної психології (http://symboldrama.com.ua/reyestr/).

На сьогоднішній день очно та дистанційно консультую клієнтів, а також веду блог, у якому ділюся як власними роздумами, так і тим цікавим та корисним, що трапляється на моєму шляху.

Вартість консультації (50 хв.) - 900 грн.

Запис на консультацію у м. Львів або онлайн: 

Тел. / Viber: +38 (096) 19 19 906

Email: o.ratushna@gmail.com

Основні (але не єдині) запити, із якими працюю: горе, втрата значущої людини; депресія; стрес; складні життєві ситуації; почуття провини; занижена самооцінка; хронічна втома, виснажені ресурси особистості; проблеми адаптації; питання саморегуляції; труднощі із прийняттям рішення; труднощі у спілкуванні; труднощі у сімейних стосунках; екзистенційні проблеми, пошуки сенсу життя; питання самопізнання та самореалізації; питання творчого пошуку та особистісного росту та ін.

Підписатись в Telegram або Instagram


Популярні публікації