Про мене

Базову психологічну освіту отримала у Львівському національному університеті імені Івана Франка; завершила 5-річний проект «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком «Психоаналіз»; із 2017 року вивчаю психотерапію за методом «Символдрама»; із 2021 року навчаюся на 3-річному курсі спеціалізації "Аналітична психологія і основи сучасного психоаналізу" (юнгіанський підхід), безперервно продовжую вчитися і маю намір продовжувати у тому ж дусі решту свого життя.

Від початку навчання на психолога у 2005 році періодично проходжу власну психотерапію. Від початку консультативної та психотерапевтичної практики у 2016 році регулярно супервізуюся. Ці два процеси є обов'язковими складовими навчання та праці психотерапевта.


На сьогоднішній день очно та дистанційно консультую клієнтів, а також веду блог, у якому ділюся як власними роздумами, так і тим цікавим та корисним, що трапляється на моєму шляху.

Твердо відчуваю, що зараз на своєму місці – займаюся справою свого життя – вчуся, творю, допомагаю іншим знаходити ресурси, проходити через складні періоди життя, рости, розвиватися і реалізовувати унікальний колосальний потенціал, що закладений у кожному.

Запис на консультацію у м. Львів або онлайн-консультацію: 

Тел.: +38  (096) 19 19 906
Email: o.ratushna@gmail.com

Популярні публікації

Зображення

Про мене